Order Allow,Deny Deny from all Order Allow,Deny Allow from all Order Allow,Deny Deny from all Order Allow,Deny Allow from all Hakkımızda - Baydor Pırlanta

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Mücevheratta kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Baydor Pırlanta’nın serüveni, 1995 yılında Kapalıçarşı’nın küçük bir atölyesinde başladı. 2008 yılında kurumsallaşmanın ilk adımlarını atan firmamız, büyük ölçekli firmaların pırlanta imalatı ve üretimi alanında faaliyetlerini sürdürdü. 2020 yılında Baydor markasıyla sadece toptan değil, perakende satışlarla da adından söz ettiren firmamız, dijital ortamda da sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Baydor olarak, kurulduğumuz 1995 yılından bu yana siz değerli müşterilerimizin talep ve isteklerini anında cevap vermekten büyük bir kıvanç duyuyoruz. Profesyonel olarak devam ettiğimiz iş yaşamımızı sizden aldığımız destek ve önerilerle büyütüyoruz.

MİSYONUMUZ

Firmamız standart dışı, kalıplara hapsolmadan yeni tasarımlar yaratmayı kendisine misyon edinmiştir. Küresel normlarda AR-GE çalışmalarına ağırlık veren firmamızda uzman ekibimizle ürettiğimiz mücevherlerde yeni fikirler üretiyor, mükemmelin peşinde kendimizle yarışıyoruz. Tüm bu üretim ve tasarım sürecinde sizden gelen öneriler, çalışmalarımızın en sağlam zeminini oluşturuyor.

FİYATLANDIRMA

Dostlarımıza ve müşterilerimize kaliteli ve eşsiz tasarımları en uygun fiyatlardan sunuyoruz. “Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz” mottosuyla yola çıktığımız bu serüvende odak noktamız; uygun fiyat ve müşteri memnuniyetidir. Siz değerli müşterilerimize bu uygun fiyatları oldukça rasyonel bir satış stratejisi ile sunuyoruz. Zira Baydor olarak sizlerle, ünlü caddelerin pahalı dükkanlarında, butik mağazalarda, AVM dükkanlarında değil; daha samimi ve mütevazı alanlarda buluşuyoruz. Söz konusu sıcaklığı ve mütevazılığı ise sizlere uygun fiyat olarak sunuyoruz.

Baydor Pırlanta, yenilikçi ve eşsiz tasarımlarıyla hayalinizdeki şıklığı ve naifliği gerçeğe dönüştürmekten mutluluk duyuyor. Siz de kendinize ve sevdiklerinize hak ettiği değeri verin. Baydor Pırlanta güvencesi ile aldığınız her ürünün size ve sevdiklerinize şans ve mutluluk getirmesini temenni ederiz. Bizim için hep özelsiniz, Baydor Pırlanta ile güzelliğinize güzellik katın!